Triple S

C1 – Prva mobilnost

Od 9 listopada 2021. do 15. listopada 2021. održana je prva mobilnost u sklopu našeg Erasmus TripleS projekta. Prva mobilnost označava putovanje učitelja, kod su ostale tri putovanja s učenicima.

Učitelji Ivan Štefanić i David Jelenković su tih dana boravili u Berlinu i Braunschweigu gdje su upoznali uživo  kolege iz Njemačke i Rumunjske i dogovorili buduću suradnju u sklopu TripleS projekta. Uz dogovor za daljnju suradnju i planiranje budućih aktivnosti, imali su i dvodnevnu edukaciju snimanja i obrade i montaže snimljenih materijala. Ove radionice vodili su cijenjeni snimatelji Timo i Fabi iz  Klingebiel Creative.

Učitelji David i Ivan stekli su nova važna iskustva, vezano za snimanje, ali i o školama i školstvu u Njemačkoj i ondašnjem životu. Također, stečena su nova poznanstva s našim partnerima.

Dogovoreno je da prva mobilnost s učenicima (C2 mobilnost) bude u ožujku iduće godine u Braunscweigu, u Njemačkoj. Veselimo se novom posjeti našoj partnerskoj školi Sally Perel iz Braunschweiga.

objavio: Ivan Štefanić   datum: 28. 12. 2021.