EU kutak           Eko kutak

OUR ECO EDU TEAM

Rezultat aktivne suradnje naših učitelja je odobreni Erasmus+ KA1 projekt „OUtstRetching ECOlogical awareness Digital competence and innovative EDUcational TEAching Methods“.

Radom na projektu ćemo se dotaknuti potrebe za unapređivanjem kvalitete rada kroz osvještavanje važnosti društveno ekološke odgovornosti ustanove, baviti se potrebom poboljšanja u području IKT kompetencija učitelja te odgovoriti na potrebu poboljšanja kompetencija na području uvođenja inovativnih metoda poučavanja.

Web stranica projekta OUR ECO EDU TEAM.

Predstavljanje

Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin jedna je od najvećih škola u Republici Hrvatskoj s više od 200 djelatnika i 1200 učenika, a nastava se odvija na devet lokacija.

U projekt su uključeni djelatnici i učenici MŠ Pazin, PŠ Karojba, PŠ Motovun, PŠ Sveti Petar u Šumi i PŠ Tinjan.

Koordinator projekta: Roberta Rudela

Koordinator izvedbenih aktivnosti: Marijana Kosturik

Nositelji projekta za:

• MŠ Pazin: Zdenka Turkalj-Čohilj, Ivan Štefanić, Lea Ferlin;

• PŠ Karojba: Roberta Rudela, Snježana Klanjac, Kristina Mijadrušić Ladavac, Jagoda Oplanić,  Elizabeta Ferenčak;

• PŠ Motovun: Jagoda Oplanić, Elizabeta Ferenčak;

• PŠ Sveti Petar u Šumi: Marijana Kosturik, Mirela Nižetić, Lea Ferlin, Eduard Videka, Veljko Ferenčak;

• PŠ Tinjan: Mirela Nižetić, Veljko Ferenčak.

UČENICI

2. razred - PŠ Karojba

Učenici smo drugog razreda Područne škole Karojba. U prirodi ćemo istraživati kako temperatura utječe na živi svijet. Veselimo se novim spoznajama.

4. razred - PŠ Karojba

Mi smo četvrti razred Područne škole Karojba. Veselimo se radu na ovom projektu jer smo pravi mali ekolozi.

7. i 8. razred - PŠ Karojba

Mi smo sedmaši i osmaši koji istražujemo ljepotu sunčeva zalaska. Zanima nas koliko smo mi "zaslužni" za ljepotu sunčeva zalaska. Snimamo, pratimo i propitujemo a vi ćete sve saznati...samo budite strpljivi.

8. razred - PŠ Motovun

Učenici smo Područne škole Motovun. Istražit ćemo sve o sunčevom zalasku i izvijestiti vas o tome.

6. razred - PŠ Sveti Petar u Šumi

Učenici smo 6. razreda PŠ Sveti Petar u Šumi. Rado ćemo istražiti sve o našem osobnom ekološkom otisku i vama predstaviti svoja otkrića.

7. razred - PŠ Sveti Petar u Šumi

Učenici smo 7. razreda PŠ Sveti Petar u Šumi. Aktivnostima tijekom Dana sigurnijeg interneta želimo podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

6. razred - PŠ Tinjan

Učenici smo Područne škole Tinjan. Vesela smo družina i volimo istraživati, pokusima nove spoznaje otkrivati. Kroz projekt ćemo istražiti sve o našem osobnom ekološkom otisku i detaljno vas izvijestiti o našim otkrićima.

8. a, b, c i d razred MŠ Pazin

Mi smo osmaši Matične škole Pazin! Veseli smo, pametni, odgovorni..i hm..ekološki osviješteni! Radujemo se zabavnim aktivnostima.

objavio: Marijana Kosturik   datum: 19. 3. 2021.