Županijsko natjecanje u atletici za djevojčice i dječake

Županijsko natjecanje u atletici

Dana 25. listopada u Poreču na stadionu „Veli Jože" održano je Županijsko natjecanje u atletici za djevojčice i dječake (5., 6. razredi).

Djevojčice su se natjecale po disciplinama: Katja Pulić (100 m), Ana Tanković (200 m), Lucia Grabrović (600 m), Lana Jurčić (skok u dalj), Aurora Matejčić (skok u vis), Ana Paulović (bacanje medicinke), Melissa Prenc (bacanje vortexa) te u štafeti 4 x 100 m - Pulić/Tanković/Jurčić/Sara Čiz, Katarina Sirotić (rezerva). U  konkurenciji od 5 ekipa, naše učenice osvojile su visoko 2. mjesto.

Dječaci su se natjecali u disciplinama: Teo Deltin (100 m), Noa Cvijanović (200 m), Ivan Družetić (600 m), Vito Šestan (skok u dalj), Teo Mikolić (skok u vis), Pio Lukšić (bacanje medicinke), Lino Grah (bacanje vortexa), Jan Fonović, Pavel Hilpert, David Hek, Teo Deltin (štafeta 4 x 100m).

U konkurenciji 6 škola, naši učenici su osvojili ekipno 1. mjesto te tako se plasirali na državno natjecanje koje će se održati u Vinkovcima.

Izrazito smo ponosni na naše djevojčice i dječake, zbog postignutih rezultata jer moramo napomenuti da naši učenici ne treniraju atletiku, a pogotovo što nemamo uvjete za provođenje atletskih disciplina. Zato je i težina uspjeha još veća.

Učitelji Dalibor Radović i Ivan Miličić

objavio: Dalibor Radović   datum: 27. 9. 2023.