Susret nazorovaca u OŠ Vladimira Nazora Vrsar

U ponedjeljak, 3. lipnja održao se tradicionalni susret Osnovnih škola Vladimira Nazora. Ove godine nazorovci su se družili u Osnovnoj školi Vladimira Nazora Vrsar.

Susret je započeo okupljanjem sudionika u sportskoj dvorani gdje je bio organiziran kulturno- umjetnički program. Svaka škola predstavila se s jednom točkom.

Našu školu predstavili su: učenik 3.b razreda Luka Ladavac s recitacijom pod nazivom Ki je šegaveji i učenice Klementina Jurada (7.a razred) s recitacijom More dimboko nebo visoko u pratnji učenice Karle Ibrahić (8.b razred) na gitari.

Nakon predstavljanja uslijedio je kviz znanja koji je bio organiziran u čitaonici i to za učenike razredne i predmetne nastave. Za ekipu razredne nastave borile su se učenice četvrtih razreda: Ema Dušman i Lucija Dušman, a u ekipi predmetne nastave svoje znanje pokazali su učenici osmih razreda: Ines Blažević i Filip Rabar.

Paralelno se održao i turnir u odbojci u kojem je naša ekipa bila vrlo uspješna i provukla se u finale.

Nakon marende uslijedilo je finale u odbojci gdje je naša mješovita ekipa osvojila 3. mjesto.

Nakon zajedničkog druženja i podjele nagrada, učenici i učitelji posjetili su Dino park u Funtani gdje su, uz stručno vodstvo, prošetali kroz prošlost i imali prilike vidjeti pokretne dinosaure u prirodnoj veličini i saznati zanimljivosti o njima.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 6. 6. 2013.

Važne obavijesti

« Travanj 2024 »