Međuškolska utakmica u odbojci

Povodom božićnih i novogodišnjih blagdana, dana 19. prosinca, održana je međuškolska utakmica u odbojci za dječake između PŠ Tinjan i MŠ Pazin.

Rezultat nije bio primaran te je utakmica odigrana u prijateljstvu, radosti i zajedništvu kako je i prigodno.

Za PŠ Tinjan nastupili su: Matija Hrvatin, Mauro Jelovac, Ivano Stojaković, Petar Hrvatin, Vito Turković, Lukas Banko, Fran Krištofić, Matija Mrak, Jan Runko, Niko Starčić i Emil Žilić.

Za MŠ Pazin nastupili su: Deni Bulić, Lino Grah, Teo Pilat, Jan Ladavac, Tino Majcan, Leon Jocikj, Mark Škrlj, Zvonko Zgrablić, Niko Bevčar i Suri Spremo Hodžić.

Utakmica je provedena pod budnim okom naših sutkinja, od početka su uspostavile svoj autoritet: Mia Jovičić, Ana Marija Toncin, Mara Lakoseljac, Tea Juričić, Vida Juričić, Nina Bevčar i Ivana Breščić.

Pozdrav od učitelja Ivana i Dalibora

objavio: Slađana Jukić   datum: 28. 12. 2023.