Smotra harmonikaša u Puli

U petak, 15. svibnja u Puli je održana 6. Smotra harmonikaša. U sklopu smotre održana su dva koncerta u pulskoj katedrali, a zbog vremenskih uvjeta, koncert s pulskog Foruma također je održan u katedrali. No, vremenski uvjeti našim harmonikašima nisu pokvarili raspoloženje već su se uspješno predstavili i naravno, dobro zabavili.

Pod vodstvom učiteljica Rožike Banov Mijandrušić i Irene Rak, iz naše škole nastupili su Jure Brajuha i Sven Berrnat, učenici I. razreda,Vedran Dušić i Matej Ritoša, učenici III. razreda,Vanesa Brajuha, učenica IV. razreda te Deni Erik, učenik V. razreda.

Kako saznajemo, za iduću godinu predloženo je da Pazin bude domaćin slijedeće Smotre što znači da nas čeka puno posla :) .

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 22. 5. 2015.