Informacije za kraj nastavne godine

Pošto je nastava u ovoj školskoj godini završila podsjećamo vas na važnije informacije do početka slijedeće školske godine:

Dopunski rad za učenike koji su ocijenjeni negativnom ocjenom započinje 26. lipnja i traje do 2. srpnja 2019. godine. Točne termine javit će vam razrednici nakon sjednice Učiteljskog vijeća sazvane za 19. lipnja.

Molimo sve učenike da do podjele svjedodžbi vrate knjige u školsku knjižnicu te roditelje da podmire eventualna dugovanja za marendu.

Podjela svjedodžbi biti će u srijedu 3. srpnja 2019. godine u 9 sati za učenike od 1. do 7. razreda, te u 9:30 za učenike 8. razreda.

Ispis i potpisivanje prijavnica za upis u srednju školu za učenike 8. razreda biti će 11. srpnja 2019. od 16 do 18 sati. Prijavnicu potpisuju učenik i roditelj.

Nadolazeće školske godine 2019./2020. svi učenici od 1. do 8. razreda dobivaju besplatne udžbenike koji će doći u školu te će biti podijeljeni učenicima na početku sljedeće školske godine. O nabavi radnih bilježnica, likovnih mapa i kutija za tehnički biti ćete obavješteni naknadno.

Nastava u školskoj godini 2019./2020. počinje 9. rujna 2019. godine u 8 sati.

Želimo vam svima dugo toplo ljeto i ugodne praznike, a osmašima puno uspjeha pri upisu u srednju školu.

objavio: Veljko Ferenčak   datum: 17. 6. 2019.