NATJECANJA

Tijekom siječnja i veljače provedena su školska natjecanja na kojima je sudjelovao veliki broj učenika i postiglo solidne rezultate.

Provedena su natjecanja iz hrvatskog jezika, engleskog jezika, matematike, povijesti, geografije, kemije, biologije, talijanskog jezika, vjeronauka, tehničke kulture i smotra radova tehničke kulture. Sudjelovali smo i na smotri Lidrano sa literarnim radovima učenika.

Već tradicionalno djelatnici HAK-a posjećuju našu škole te za učenike rođene 2001., 2002., i 2003. godine organiziraju predavanje i natjecanje pod temom "Sigurno u prometu!" . Natjecanje je održano 21. veljače 2013. godine. Prvi dio se sastoji od pisanog ispita, a u drugom se ocjenjuje vještina vožnje biciklom po poligonu.

Učenici koji su postigli najbolje rezultate na pismenom ispitu i pokazali najveću spretnost u upravljanju biciklom predstavljat će PŠ Trviž i PŠ Kašćergu na općinskom međuškolskom natjecanju u Pazinu.

Od djevojčica najbolje su bile 1. Zović Ema (4. razred), 2. Mogorović Stefani (3. razred) i 3. Ivančić Ella  (3.razred PŠ Kašćerga) – zamjena.

Od dječaka najbolji su bili 1. Matijašić Paolo (5. razred), 2. Benčić Luka  (3. razred) i 3. Štefanuti Luka (3. razred) – zamjena.

Natjecanje iz matematike "Klokan" za učenike 2. - 8. razreda provest će se 21. ožujka. Svim natjecateljima želimo puno uspjeha.

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 25. 2. 2013.