MAŠKARE!!!

Kao i svake godine, već tradicionalno, obilježili smo maškare.

Dana 12.2.2013. obilježili smo maškare. Učenici i učitelji došli su maskirani u školu. Bilo je tu raznih i veoma maštovitih maski kao što su: gusari, kauboji, vještice, plesačice, liječnici, štreberi, pankeri... Organizirali smo bogatu lutriju, natjecanje u jedenju fritula, ples pod maskama.  Svi su se jako dobro zabavljali, sve je bilo veselo i šareno, ali to nije sve. Zabava se kasnije nastavila na školskom igralištu gdje smo dočekali „štrumfove“ iz sela Ruhci koji su nas provozali sa svojim alegorijskim kolima, plesali s nama i zabavljali se. Svi zajedno osudili smo našeg pusta za sve jedinice, neopravdane satove i minuse i svo zlo koje nam je donijela prošla godina. Naše vrijedne mame i nonice, naša kuharica i spremačica počastile su nas ukusnim krofnicama, fritulama, kolačima i palačinkama. I za kraj otplesali smo svi skupa jedan ples i poslikali se.

Alanis Mirko i Karin Bravar

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 13. 2. 2013.