POSJET DRUŠTVA TJELESNIH INVALIDA PAZIN

Povodom Međunarodnog dana ljudi s  invaliditetom pozvali smo u posjet predstavnike društva tjelesnih invalida iz Pazina,koji su se rado odazvali našem pozivu.

Dana  11. prosinca 2012. ugostili smo predstavnike društva tjelesnih invalida iz Pazina. Podijelili su s nama svoje životne priče, na koje sve prepreke i probleme nailaze ljudi s invaliditetom, te kakav položaj imaju u društvu, kojim se sportovima mogu baviti. Pričali su nam i o svojoj udruzi koja djeluje na području Pazina. Postavljali  smo im pitanja koja su nas zanimala, a oni su nam strpljivo na njih odgovarali.

Kao znak zahvale pripremili smo ima male božićno-novogodišnje ukrase koje smo izrađivali na satovima razrednika, a koje smo namjenili za prodaju na njihovom humanitarnom sajmu koji će se održati 15. studenog u prostorijama pazinskog Spomen doma.

Na kraju predavanja slikali smo se s njima i srdačno ih pozdravili.

Zehra, Alanis i Karin

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 12. 12. 2012.