POSJET NUTRICIONISTICE JASNE RUSAC TRDOSLAVIĆ

Dana 16.studenog 2012. godine posjetila nas je nutricionistica Jasna Rusac Trdoslavić. Provela je radionice i predavanja o zdravoj prehrani i pravilnom držanju tijela u 3., 5. i 8. razredu.

U 3. i 8. razredu predavala je o zdravoj prehrani. Pričala je kako u svoja tijela ne smijemo unositi masnoće,kalorije i nezdravu hranu. Govorila je da treba čuvati zdravlje. Rekla je da treba jesti zdravu hranu i vitamine. U 5.razredu je predavala o pravilnom držanju tijela. Pričala nam je o razno-raznim dijelovima tijela koji su pričvršćeni uz kralježnicu. Govorila je kako trebamo držati svoje tijelo.Tijelo trebamo držati uspravno tako da nam je kralježnica ravna. Da bi nam kralježnica bila ravna ne smijemo u školu niti nigdje nositi nepotrebne i teške stvari.

Saznali smo jako puno toga. Predavanje nam je bilo zanimljivo i htjeli bi da nas nutricionistica Jasna Rusac Trdoslavić opet posjeti.

Klara Juričić i Zehra Juskoska

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 28. 11. 2012.