Terenska nastava 7. razred

7. razred je 25.listopada 2012. išao na terensku nastavu u Pulu.Ondje su posjetili akvarij,labaratorij "Metris" ,izložbu "Ki sit ki lačan" i stadion "Uljanik" na kojem su se zabavili.

Prema godišnjem planu 25.listopada 2012. 7. razred je otišao na terensku nastavu u Pulu. Posjetili su akvarij gdje su imali predavanje iz nastavnih predmeta kemije,biologije i fizike te su se susreli sa mnogim nepoznatim životinjama Jadranskog mora i duginim bojama. Na putu prema stadionu posjetili su izložbu „Ki sit ki lačan“. Ondje su saznali kakav se nekad pribor koristio,kakvi su se stari predmeti koristili za kuhanje,kakvi su bili dnevni obroci i kakva se odjeća nosila.Tu su posjetili i laboratorij „Metris“ gdje su  mikroskopirali hranu i saznali da je stigao najnoviji elektronski mikroskop te obrađivali uzorak ulja. I za kraj su posjetili stadion „Uljanik“ gdje su otrčali štafetu i 300 metara te odigrali nogomet. Išli su sa učenicima iz Karojbe i Motovuna .Krenuli su u 7 i 30, a vratili su se u 17 i 15 sati.

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 31. 10. 2012.