Ukupno: 691902

SIGURNO U PROMETU 2024.

U srijedu 27. ožujka održana je školska razina natjecanja „Sigurno u prometu 2024.“, a sudjelovalo je pedesetak učenika i učenica u dobi od 10 do 12 godina iz Matične i područnih škola OŠ Vladimira Nazora Pazin. Natjecanje u poznavanju prometnih propisa i sigurnosnih pravila te vještini vožnje biciklom tradicionalno je organizirao Autoklub Pazin.

Nakon teorijskog dijela (provjere znanja o prometnim propisima),  u školskoj dvorani je održan praktični dio natjecanja, u kojem su učenici i učenice morali biciklom izvršiti određene zadatke na vrlo zahtjevnom prometnom poligonu. PŠ Trviž su predstavljali učenici 4. razreda Sani Brajković,  Leo Abramović, Luka Hek, Vito Koraca i Lana Lušić.

Najveći broj sakupljenih bodova i time plasman na županijsku razinu natjecanja,  ostvarili su;

u skupini djevojčica:

1.  Lana Lušić  (PŠ Trviž)

2.  Lea Križmanić  (MŠ Pazin)

3.  (zamjena) - Maja Srdoč  (PŠ Karojba),

u skupini dječaka:

1.  Mihael Srdoč  (PŠ  Karojba)

2. Luka Hek (PŠ  Trviž)

3. (zamjena) - Matej Jakša (PŠ Lupoglav).

Pobjednička ekipa od dvije djevojčice i dva dječaka predstavljat će školu  na županijskoj razini natjecanja koju ove godine u Pazinu organizira AK Pazin.

Čestitke pobjednicima i svim ostalim učenicima  na sudjelovanju!

objavio: Mirjana Zović   datum: 29. 3. 2024.