EKSKURZIJA OSMAŠA

Od 27. - 29. rujna 2023. godine učenici 8. razreda PŠ Trviž u pratnji svoje razrednice učiteljice Jelene Načinović otputovali su na trodnevnu ekskurziju po središnjoj Dalmaciji i Lici. Na putovanje su otišli s učenicima 8. razreda i njihovim razrednicama iz PŠ Sveti Petar u Šumi i PŠ Lupoglav, te dva osma razreda Matične škole.

Prvi dan uživali su u ljepotama NP Krka i osobitostima Sokolarskog centra u okolici Šibenika. Drugog dana obišli su grad Šibenik i upoznali njegove znamenitosti, a poslijepodne proveli u Fun Parku Biograd na Moru. Trećeg, ujedno i posljednjeg dana uživali su u ljepotama gradova Nina i Zadra,  a na povratku posjetili i Smiljan - rodno mjesto Nikole Tesle te pobliže upoznali njegov život i djelo. Prepuni emocija i utisaka vratili smo se svojim kućama. Još se  s nostalgijom prisjećamo nezaboravnih dana koji će nam ostati u sjećanju zauvijek.

objavio: Mirjana Zović   datum: 2. 10. 2023.