JESTE LI ZNALI...

Naša je škola mala. Broji svega 80 učenika ali imamo čak četiri mlada kartingaša.

Uz raznovrsne školske i izvanškolske aktivnosti neke je naše učenike zainteresirala vožnja kartingom. Zato se mi možemo pohvaliti da imamo čak četiri mlada kartingaša. To su: Leo Kršanović (6. razred), Luka Kršanović (5. razred), Ivan Berton (5. razred) i najmlađa,  i još uz to i cura, Stefani Mogorović (2. razred). Leo, Luka i Ivan karting voze već godinu i pol a Stefani od svoje treće godine, dakle, već pet godina. Treninge održavaju na pisti u Taru a trener im je Stefanin tata, Emanuel Mogorović. Mlade nade kartinga već su imale mnoštvo nastupa i broj se osvojenih pehara stalno povećava. Posljednji nastup imali su na 4. Motorshow-u u Poreču u kategoriji karting - amateri.

Poželimo im mnogo sportskog uspjeha, što više pehara a što manje nezgoda i izlijetanja.

objavio: Mirjana Zović   datum: 26. 10. 2011.