DAN UČITELJA

Povodom Svjetskog dana učitelja, gradonačelnica Grada Pazina, Suzana Jašić, organizirala je prijem za ovogodišnje jubilarce.

Čestitke našim jubilarcima: Davidu Jelenkoviću, Nensi Mikulić, Kristini Kovaček (10 godina), Sandri Milotić Macan (15 godina) i Jasminki Milovan (30 godina).

Hvala im na radu i trudu a želimo im još mnogo uspješnih godina u školskom okruženju.

Kako je biti učitelj željeli su iskusiti i mnogi učenici.

Trećašica Sani Brajković okušala se kao učiteljica Hrvatskog jezika, Luka Hek kao učitelj Matematike a Dora Sironić i Lovro Mrak Bili su učitelji Glazbene kulture.

I četvrtaši su željeli iskušati čari učiteljskog posla.: učitelj Hrvatskog jezika Endy Vitulić, Prirode i društva Martin Rotar i Matematike Nino Cvijanović.

Kako je raditi s prvašima i predavati im Engleski jezik  isprobala je osmašica Aurora Zović.

Petaš Grgur Ferenčak je održao nastavu Prirode (Mikroskopiranje uzorka Sprirogire).

A sat Matematike odradile su Kim Brajković i Nikol Zović.

Učenice 5. razreda Vita Černe i Antea Štefanuti na jedan su dan zamijenile svoje uloge i postale učiteljice Hrvatskoga jezika. Da su se veoma dobro snašle svjedoče nasmijana lica naših učenika, a i one su po svemu sudeći uistinu uživale. Bravo za cure!

I naša je Ivana Rotar također sudjelovala u zamjeni učitelja i svojom osebujnom interpretacijom pjesme " Jesen " svih oduševila.

I u 8. razredu zamjenu uloga uspješno je odradila naša učenica Melissa Valenta obradivši aktualan i zanimljiv tekst balet " Orašar ".

objavio: Mirjana Zović   datum: 12. 10. 2022.