NOĆ U ŠKOLI

Učenici 4. razreda provode razredni projekt pod naslovom Noć u školi. Škola nije samo odgojno-obrazovna ustanova već mjesto druženja, veselja, prijateljstva, zabave...

Najzanimljivija etapa ovog projekta bio je posljednji zadatak: prespavati u školi.

Nakon okupljanja sljedilo je sportsko druženje dok nas kišica nije potjerala u učionice.

Roditelji su nas počastili pizzama i naše je druženje moglo započeti. Veselje, smijeh, glazba, gluma, recitacije ispunile su našu učionicu.

Trebalo je pripremiti učionicu za slatke snove pa su se rastezale strunjače, napuhanci, vreće za spavanje...Uživancija i uzbuđenje.

Slijedila je filmska večer uz grickalice i zabavne filmove.

Neke su bili umorni  pa su brzo zaspali dok su mnogi razgovarali do dugo u noć, do ranih jutarnjih sati kada ih je ipak svladao umor. Slatki snovi.

Jutro je došlo previše brzo. Nakon što su se svi probudili i razbudili slijedio je zajednički doručak i pospremanje učionice.

Malo pospani ali sretni vraćali su se svojim kućama.

Možemo li ponoviti?

objavio: Mirjana Zović   datum: 6. 6. 2022.