Obavijesti za kraj

U petak, 14. lipnja organizira se prijam za sudionike županijskih i državnih natjecanja i domjenak. Prijam će se održati u polivalentnoj dvorani nove sportske dvorane u Pazinu s početkom u 8:30 sati.

Učenici koji su upućeni na dopunski rad na nastavu trebaju doći u srijedu 26. lipnja u 8 sati prema rasporedu dopunskog rada. Isti dan održat će se dopunski rad pa svi učenici trebaju ponijeti pribor za rad. Dopunski rad traje do utorka 2. srpnja, ukupno 5 radnih dana, u trajanju od 2 sata dnevno iz svakog nastavnog predmeta prema rasporedu.

Učenici koji ne zadovolje na dopunskom radu upućuju se na popravni ispit koji će se održati u kolovozu. Popravni ispit planiran je  21. i 22. kolovoza (21. kolovoza s početkom u 9.00 sati).

Podjela svjedodžbi za učenike  od 1. do 7. razreda biti će

u srijedu, 3.7.2019. g.  – u 8:00 sati za učenike 6. i 7. razreda

– u 8:30 sati za učenike od 1. do 4. razreda.

Toga dana učenike putnike vozi školski autobus, ujutro do škole u uobičajeno vrijeme i nakon sat vremena natrag kućama.

Oproštaj s učenicima 8. razreda i podjela svjedodžbi biti će u petak, 28.6.2019. godine u 19:00 sati.

U četvrtak, 11. srpnja od 13 do 16 sati biti će potpisivanje prijavnica za upis u srednje škole  (razrednica i roditelji 8. razreda).

Nastava u novoj školskoj godini započinje u ponedjeljak 9. rujna 2019. godine.

Popravni ispiti održat će se 21. i 22. 8. 2019. s početkom u 9h.

Učenicima koji su postigli zapažene rezultate u nastavi i na školskim natjecanjima upućujemo iskrene čestitke.

Učenicima osmog razreda želim puno sreće prilikom upisa u željene programe i u nastavku školovanja.

Svima želimo ugodne i vesele školske praznike.

Djelatnici PŠ Trviž s voditeljicom Mirjanom Flego

objavio: MIRJANA FLEGO   datum: 13. 6. 2019.