Završna svečanost učenika 4. razreda

Raspjevanom i rasplesanom priredbom za učitelje i roditelje učenici 4. razreda oprostili su se od svoje učiteljice Mirjane Zović, te spremno i veselo isčekuju nove izazove i znanja.

Napokon smo dočekali taj dan, dan naše završne svečanosti. Cijeli dan smo vježbali, a poslije na priredbi smo sve savršeno izveli. Pjevali smo, plesali, recitirali i glumili. Učiteljica nas je iznenadila s tri iznenađenja. Nismo se samo mi iznenadili već i naši roditelji. kojima smo darovali ručno izrađene goblene koje smo vješto vezli i od njih krili dvije godine. U posjet nam je stigao i bivši učenik Aron Legović koji sada živi u Rovinju. Nakon priredbe roditelji su mogli pogledati prigodnu izložbu naših radova. Druženje uz tortu i kolače nastavili smo u blagavaonici škole a kasnije je plesna zabava trajala do kasnih večernjih sati.

Učenici 4. razreda

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 6. 6. 2014.