ČETVRTAŠI NA TERENSKOJ NASTAVI U ZAGREBU

Petak, 27. rujna, učenici 4. razreda, zajedno sa četvrtašima MŠ Pazin i PŠ Tinjan, Sveti Petar u Šumi i Lupoglav posjetili su Zagreb.

Posjetili su Katerdralu, prošetali se do Trga bana Jelačića i najdužom ulicom Ilicom. Vozili su se uspinjačom i ispod kule Lotršćak dočekali podne i pucnjavu Gričkog topa. Posjetili su i Markov trg. Slijedio je odlazak u Maksimir, stadion NK Dinama i nazaobilazni ZOO. Uz razgledavanje životinja bila je i organizirana radionica za učenike u kojima su se upoznali sa raznim životinjskim vrstama. Na kraju su svi mogli pogladiti i pravu zmiju koju od milja zovu Fifi. Posjetili su i Bundek.

Ni hladnoća, a na kraju i kiša,  nisu umanjili radost i vesela druženja te nova prijateljstva koja su se sklapala u autobusu.

objavio: Mirjana Zović   datum: 29. 9. 2013.