OBILJEŽEN DAN ŠKOLE

Dan škole obilježili smo sportskim igrama učenika od 1. - 8. razreda i priredbom za učenike i roditelje, predstavljanjem razrednih projekata realiziranih kroz školsku godinu.

Učenici od 1. - 4. razreda natjecali su se u igri graničara i u štefetnim igrama.

Učenici od 5. - 8. razreda formirali su ekipe za odbojku i bagminton. Pobjedničke ekipe i parovi bili su nagrađeni slatkim iznenađenjem.

Priredba se održala 11.6.2013 u 19.00, a prije toga roditelji i učenici mogli su vidjeti izložbu radova sa natjecanja mladih tehničara sa svojim radovima: Ivan Berton - Prehrambena mazalica, Petar Berton - Hladilo vrućih napitaka i Erik Laganis - Rezalica za kanape sendviče. Učenik Ivan Berton sa svojim radom sudjelovao je na Državnom natjecanju i smotri Mladih poduzetnika. Izložen je i literarni rad "Dinosauri su mi oteli prijatelja" učenice Glorije Pahor koja je sudjelovala na SFERinom natječaju naučne fantastike i osvojila 2. mjesto. Rad je objavljen u listu "Proljeće". Prezentiran je i literarni rad Gabrijela Mirka "Cavate"  sa smotre čakavskog pjesništva "Di ča slaje zvoni va Žminje", cjelogodišnji školski projekt "Maslina", projekt iz geografije "Divlja odlagališta otpada u okolici Trviža", realizirane terenske nastave i manji razredni projekti i razredni plakati kao i likovni radovi učenika.

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 12. 6. 2013.