TERENSKA NASTAVA 7.razred - ZAGREB

Dana 19. travnja 2013. godine učenici 7-ih razreda naše škole posjetili su grad Zagreb.U terenskoj su nastavi sudjelovali i učenici 7.-ih razreda PŠ Karojbe i Motovuna.U pratnji učenika bili su učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Vladimir Relić,učitelj povijesti Mihael Kiršić te učiteljica fizike Nada Ćakić Dinić.

Posjetili su Institut Ruđera Boškovića gdje su primijenili svoje znanje iz fizike. U Hrvatskom su saboru utvrđivali svoje znanje tijekom njegove povijesti.Te na kraju, posjet dvorane Dražena Petrovića, koja je ujedno i muzej, oduševila ih je brojnim osvojenim trofejima i medaljama našeg „Košarkaškog Mozarta“. Kako bi učenici duže pamtili grad Zagreb, učitelji su pokazali svoju dobru volju te im dali sat i pol slobodnog vremena. Nakon dana provedenog u Hrvatskoj metropoli krenulu su kući.

Priloženi dokumenti:
TERENSKA_NASTAVA_U_ZAGREBU.ppt (8.75 MB)

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 22. 4. 2013.