Ukupno: 692068

SVJETSKI DAN UČITELJA

Svjetski dan učitelja obilježava se svake godine 5. listopada. I ove ga je godine Grad Pazin obilježio dodjelom priznanja jubilarcima i jubilarkama za 10, 15, 20, 25, 30, 35 i 40 godina rada u sustavu odgoja i obrazovanja. Čestitke i našim jubilarkama: Natalija Suman, Jelena Načinović i Martina Bibulić Kiršić (15 godina rada) i Mirjana Zović (35 godina rada).

Kao i svake godine, učenici i učitelji zamijenili su uloge. Učenici su se dobro snašli u ulozi učitelja.

Četvrtaš Anton Vitulić je na satu Matematike pripremio zadatke za ponavljanje brojeva do milijun.  Na satu Tjelesne i zdravstvene kulture s učiteljem Marinom svi su se  razgibali i odradili  vježbe koje je pripremio.  Lana Lušić ih je upoznala s novom pričom koju smo obrađivali na satu Hrvatskog jezika.

Tea Ladavac i Ani Hrastić vodile su sat Tjelesne i zdravstvene kulture u svom razredu. Imali su elemente atletike i nogometa u glavnom dijelu sata i na kraju su završili sve sa igrom nogometa.

Učenik 8. razreda, Jakov Kajapić, u svom je razredu održao sat Matematike - Potenciranje potencija.

Matej Težak je u 7. razredu bio učitelj Engleskog jezika.

Šestašice Lucija Jurcola i Kim Brajković u 2. su razredu održale sat Glazbene kulture i radionicu tjeloglazbe.

Učenice 6. razreda,  Antea Štefanut i Ivana Rotar, vodile su sat Tjelesne i zdravstvene kulture u kojem su imale elemente atletike i košarke.

"Novi"su se učitelji  složili da je posao učitelja kreativan, zanimljiv ali i  odgovaran i vrlo zahtijevan.

objavio: Mirjana Zović   datum: 11. 10. 2023.