UPIS UČENIKA U SREDNJE ŠKOLE

Obavijest roditeljima o upisu učenika u srednje škole!

U periodu od 26. 6. 2015. do 7.7.2015. učenici mogu birati obrazovne programe i izvršiti prijave. Važno je da redovito prate rezultate, ažuriranje podatake svakih 12 sati, kasnije prije završetka prijava nešto češće. Isto tako pazite na prioritete prilikom prijave programa jer aplikacija automatski slaže rang listu prema njima (rangirati će vas onim redom koji su vam prioriteti) Ukoliko ne zadovoljavate bodovni prag ni u jednoj prijavi obrazovnog programa, do 7.7.2015. imate još pravo prijavljivati se u ostale programe i brisati već izabrane.

8.7.2015  - zaključavanje odabira obrazovnih programa i početak printanja prijavnica. Prijavnicu printam u školi, a potpisuju je roditelj i učenik (u slučaju spriječenosti učenika/ce  dovoljan je  potpis roditelja).  Potpisom prijavnice potvrđujete izbor obrazovnih programa koji ste vršili putem aplikacije i one ostaju u osnovnoj školi. Na prijavnici će biti ispisana i potrebna dokumentacija za upis (potvrda o zdravstvenim poteškoćama, ugovor o naukovanju,…) ovisno o vrsti srednje škole (samo za neka zanimanja). Za upis u srednju školu dat ću vam upisnicu s kojom se upisujete u odabrani obrazovni program, te morate u peroidu od 13.7.2015. – 17.7.2015. izvršiti upis  odlaskom u tu srednju školu.

Budući da se prijavnice mogu printati od 8.7.2015.-10.7.2015., možete ih doći potpisati 9.7.2015. od 9.00 – 12.00 (dan ranije od dogovorenog termina). Ukoliko niste u mogućnosti taj dan, kontaktirajte me pa ćemo se dog. Ukoliko ima nejasnoća možete nazvati mene ili psihologinju Ljiljanu Matošević Levak.

Sretno! Vidimo se!

Jasna M. Sinožić

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 2. 7. 2015.