Božićna bajka!

Obitelj Fakin nas je ove godine pozvala da ih posjetimo i uživamo u njihovoj božićnoj bajci. Neizmjerna im hvala na toj velikodušnoj gesti. Hvala i Općini Motovun koja je nesebično organizirala prijevoz učenika.

Uživali smo u božićnim radionicama, toplom kakau i čaju. Dočekali su nas i Djedica i pomoćnik Djeda Božićnjaka koji su nam pomagali u pisanju čestitki, želja i u izradi ukrasa. Pisma smo poslali na Sjeverni pol sa brzom poštom kako bi stigla do Božića!

Posjetili smo i njihov božićno ukrašeni vinski podrum i shvatili da je tu uloženo puno truda i rada. Tko zna, možda, zapravo sigurni smo, da se među našim učenicima kriju budući vinari ovoga kraja.

Iznenađenje za kraj, bilo je darivanje ravno iz ruku Djeda Božićnjaka i njegova pomoćnika!

objavio: Marina Srdoč   datum: 12. 12. 2023.