Skupi ih sve – online rekreativno natjecanje

OŠ Vladimira Nazora održala je prvo online rekreativno natjecanje prigodom Međunarodnog dana sreće i početka proljeća, od 20. ožujka do 5. travnja 2024.

„Skupi ih sve!“ održano je u sklopu Erasmus+ projekta  „I am OK – Ja sam OK“ kojemu je cilj tjelesno i mentalno zdravlje učenika i učitelja.

Natjecanje je osmislila i vodila pedagoginja škole Lea Ferlin. Rezultati su pokazali ostvarenost cilja. Sudjelovalo je šezdesetak učenika i tridesetak učitelja s ukupno ostvarenih 3000 kilometara. Rezultati su bilježeni putem besplatne aplikacije Strava.

Najuspješni učenici:

1. Marko Pejić – PŠ Lupoglav
  2. Gabriel Jakovčić – MŠ Pazin
  3. Tea Urbančić – PŠ Lupoglav

Najuspješni učitelji:

1. Snježana Brščić
  2. Petra Rimanić
  3. Ivana Baća

Pobjednicima su uručene prigodne nagrade. Natjecanje je sufinancirano sredstvima Europske unije.

Posebnost je u tome što se u virtualnoj grupi sudionici međusobno upoznaju, podržavaju i potiču jedni druge na aktivnost. Natjecanje je prožeto pozitivnim duhom, ljubavlju prema prirodi i sportu.

objavio: Kristina Franović   datum: 15. 4. 2024.