Dan planeta Zemlje

Dan planeta Zemlje obilježili smo 22. 4. Učenici su u grupama izrađivali plakate na kojima su crtali i zapisivali misli i eko-poruke želeći ukazati na važnost čuvanja prirode i života koji buja u njoj.

Ukrasili su i razredni pano i zaključili da bi svaki dan trebao biti dan brige o našoj Zemlji. Još puni ideja, učenici 2. i 3. razreda prionuli su na eko-kviz koji su im dan ranije pripremili učenici 4. razreda. Dvije ekipe su se zdušno borile za pobjedu pod budnim okom četvrtaša koji su brinuli da sve ide bez greške! Pobjednički par zasladio se bombonima i svi su veselo nastavili dan :)

27. 4. smo izašli van oboružani rukavicama i vrećama za smeće i vrijedno prionuli čišćenju okoliša naše škole. Vreće i kontejneri su se napunili, a seosko igralište i obližnje ulice su zasjali nekim novim sjajem. Sigurni smo da smo dobro obavili posao!

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 9. 6. 2015.