Završna priredba

U srijedu, 6. lipnja 2012., održana je priredba povodom završetka školske godine. U bogatom programu uživali su roditelji i prijatelji naših učenika koji su za njih pokazali svoja plesna, pjevačka, recitatorska, glumačka, likovna i kulinarska umijeća.

Priredbu su otvorila djeca iz vrtića koja su, uz svoje tete, otplesala i otpjevala svoju točku.

Prvašići su nas razveselili plesom, pjesmom i recitacijama (i na engleskom jeziku).

Uslijedio je niz recitacija pjesama na dijalektu među kojima i ona pozvana na 44. čakavski sabor u Žminju - Zadnji list na dubu, Entonya Pavata iz 2. razreda.

Svoju predstavu "Gusarica Krunoslava" izvela nam je dramska grupa pod vodstvom Roberte Rudele koja je ove godine sudjelovala na gradskom i županijskom Lidranu te su predloženi za državnu smotru.

Cure iz plesne skupine "One dream" izvele su ples kojim su osvojile 3. mjesto na 16. plesnom susretu Istre.

Noel Pavat iz 3. razreda odsvirao je nekoliko pjesama na harmonici, a cijelu priredbu na pozornici nas je zabavljao pjevački zbor pod vodstvom Miloša Pernića i Mali pjevači pod vodstvom Ines Gasparini.

Djecu iz publike posebno je razveselio ples ritmičke skupine 4. razreda pa su im se i pridružila.

Nikolina Bertoša izvela je, sad već tradicionalno, monolog Pauline P.

Osmašice uz pratnju Noemi Milanović na gitari uveselile su nas pjesmom.

Predstavniku općine Robertu Škropeta uručeni su pokloni novinarske i Globe grupe u znak zahvale za suradnju i sufinanciranje školskih aktivnosti.

Voditeljica škole Ines Gasparini održala je završni govor pri čemu je čestitala svim učenicima koji su tijekom školske godine postigli uspjeh na raznim natjecanjima.

Po završetku priredbe posjetitelji su mogli razgledati izložbu likovnih radova naših učenika i samoniklog jestivog bilja te degustirati proizvode od ljekovitog bilja u pripremi Globe grupe pod vodstvom Jagode Oplanić.

Zahvaljujemo se svim učiteljima i učenicima na cjelogodišnjem trudu i radu te im želimo ugodan ljetni odmor.

objavio: Administrator   datum: 8. 6. 2012.

« Svibanj 2024 »