Obavijesti za kraj

U nastavku pročitajte nekoliko važih informacija na kraju školske godine, a vezanih za dopunski rad za negativno ocijenjene učenike, popravni rok u kolovozu te podjelu svjedodžbi:

Za učenike koji su negativno ocijenjeni iz najviše dva predmeta organiziran je dopunski rad u trajanju od 26. lipnja do 2. srpnja od 8:00 sati nadalje u trajanju od dva školska sata dnevno iz svakog predmeta prema rasporedu. Prijevoz za vrijeme trajanja dopunskog rada nije organiziran.

Ukoliko i nakon dopunskog rada učenici imaju negativne ocjene, u kolovozu će se održati popravni ispiti (21. i 22.8. kolovoza u 9:00 sati).

U utorak, 3. srpnja od 7:40 podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda.

Učenici imaju organiziran prijevoz ujutro kao i za vrijeme nastave, a vraćaju se kući oko sat vremena nakon podjele.

U utorak, 3. srpnja u 18:00 sati podjela svjedodžbi i završna svečanost za učenike 8. razreda.

U srijedu, 11. srpnja potpisivanje prijavnica za upis u srednju školu (vrijeme će se dogovoriti s razrednicom).

Želim vam vesele i osunčane ljetne praznike.

Dobro se odmorite kako bi slijedeća godina bila još bolja i uspješnija.

Voditeljica: Kristina Koraca

objavio: Silvija Šupljina Buršić   datum: 20. 6. 2018.