Roditelji se uključili u akciju preuređenja informatičke učionice

Svi učenici predmetne nastave naše škole pohađaju izbornu nastave informatike. Nastava informatike održava se otežano u malom i skučenom prostoru bez vanjskih otvora. Učenicima je tijesno i neprikladno pratiti nastavu.

Do učionice informatike nalazile su se dvije prostorije  koje se više nisu koristile, a mogle su poslužiti za proširenje učionice. S tom sam situacijom upoznala roditelje na Odboru Vijeća roditelja. Roditelji su velikodušno ponudili svoju pomoć u građevinskom dijelu radova pa smo nakon završetka redovne nastave krenuli u preuređenje.

U subotu 27. lipnja započeli su radovi. Bilo je potrebno srušiti pregradne zidove postojećih prostorija, proširiti prozorske otvore koji su zajednički sa susjednom učionicom i probiti jedan vanjski otvor te sanirati vlažne zidove.

Početkom školske godine učionica će biti spremna za izvođenje nastave.

Zahvaljujem se roditeljima, članovima Odbora Vijeća roditelja Područne škole Karojba, na poduzetnosti i pomoći: Gordani Bartolić, Sandri Paljuh Škropeta, Nadi Pilat, Alenki Kontić, Ivici Maciniću, Nerminu Bratanoviću i Robertu Cvitko.

Zahvalu moram uputiti i Tvrtka za građevinske radove Bratanović d.o.o. iz Pahovići, Građevinskom obrtu Mladen iz Kontići, Poduzeću Martinovka d.o.o. iz Škropeti, Obrtu za soboslikarske radove Pitur iz Škropeti i općini Karojba na donaciji pri uređenju učionice čime će se omogućiti kvalitetnije održavanje nastave.

Voditeljica škole Kristina Koraca

objavio: Silvija Šupljina Buršić   datum: 27. 6. 2015.