Školska knjižnica

Školska knjižnica se nalazi u prizemlju naše škole na prostoru od 20 metara kvadratnih. Sadrži zbirku knjižne i neknjižne građe prvenstveno namijenjene učenicima i nastavnicima za potrebe nastave, ali i izvannastavnih aktivnosti.

Građu čine učenički i nastavnički fond, a najveći dio obuhvaća lektiru, potom referentnu zbirku (rječnike, enciklopedije, priručnike...) te stručnu literaturu. U knjižnici se može redovito prolistati periodika stručnog sadržaja, kao i časopisi za djecu i mlade.

Radno vrijeme knjižnice je od 7:30 do 13:30.

Knjižnica radi svaki utorak i četvrtak, ovisno o tjednu A, B ili C.

E-mail kontakt: karojba-knjiznica@osvnpazin.hr

Posjet prvašića u knjižnicu!

30.09.2011., dakle zadnjih dana mjeseca rujna naši mili prvašići posjetili su knjižnicu po prvi put. Slika govori više od tisuću riječi. Nije potrebno govoriti da im je bilo lijepo i da su bili jako znatiželjni. Skoro sve slikovnice našle su se u njihovim rukama. Okretali su ih, listali, gledali ilustracije, stalno nešto pitali... Otvarali su čak i rječnike i enciklopedije (vjerojatno su htjeli saznati koliko kilograma imaju te teške knjige!).

Moram napomenuti da su naši mili prvašići redoviti gosti naše knjižnice, evo tu su, prije nastave, svaki odmor, nakon nastave...čitaju, listaju, gledaju,posuđuju...

objavio: LORETA KALIGARI   datum: 25. 10. 2011.