Važne obavijesti

OBAVIJEST O PRELASKU NA NASTAVU NA DALJINU

S obzirom na nepovoljnu epidemiološku situaciju na našem terenu vezanu uz virus COVID-19, sukladno preporukama osnivača i preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja za rad u uvjetima povezanim s COVID-19, učenici od 5. do 8. razreda OŠ Vladimira Nazora Pazin od 14. prosinca 2020. prelaze na nastavu na daljinu do kraja 1. polugodišta šk. god. 2020./2021.

Nastava će se održavati u realnom vremenu, prema važećem rasporedu sati.

Učenici razredne nastave i posebnih razrednih odjela nastavu će pohađati u školi.

Učenici razredne nastave u PŠ Karojba i PŠ Lupoglav se nakon samoizolacije vraćaju u školu.

ZdenkaTurkalj-Čohilj

Odluka o uvođenju nastave na daljinu.pdf

objavio: VESNA TONČINIĆ   datum: 9. 12. 2020.