Pristupite našoj virtualnoj knjižnice jednim klikom i uživajte :)!

RADNO VRIJEME KNJIŽNICE

A  TJEDAN

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
8-14 8-15 8-14 8-15 8-15

B TJEDAN

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
8-14 8-15 8-14 8-15 8-14

Reci mi što čitaš i ja ću ti reći tko si. (Martin Heidegger)

Čitač živi tisuću života prije nego što umre, reče Jojen. Čovjek koji nikad ne čita živi samo jedan. (George R.R.Martin)

Živopisan književni susret u dvorištu škole

Početak tjedna, 7. i 8. lipnja, prvaši i drugaši naše škole proveli su u zanimljivom društvu – u posjet nam je došla Josipa Milevoj, autorica slikovnice za djecu „Flekijeve pustolovine, istinite priče“.

Doznali smo puno toga o simpatičnom psiću Flekiju, njegovim dogodovštinama, a imali smo priliku i općenito popričati o kućnim ljubimcima – što nam oni znače, kad nas vesele, a kada ljute i koje to vesele boje donose u naš život smiley.

Bila je to prilika učenicima da uživaju na čistom zraku, slušajući predivne priče, ali i ono što najviše volimo – razgovor i upoznavanje s autorom.

Veselimo se unaprijed nastavcima Flekijevih pustolovina i nekim ponovnim susretima s autoricom!

Slađana i Dean, knjižničari

objavio: Slađana Jukić   datum: 10. 6. 2021.