Održana prva sjednica Mjesnog odbora "Šestaši"

Listopad je mjesec u kojemu doista imamo mnogo obveza, ali i zabave. U šestome razredu nikad nije dosadno,  pa tako je bilo i ovom prilikom - nakon provedenih izbora za razredno vodstvo, održano je i zasjedanje Mjesnog odbora šestoga razreda.

Tema za raspravu uvijek ima, međutim neke su možda u zadanom trenutku aktualnije i zanimljivije od drugih te se javlja potreba za raspravom kako bi se ambijent u razredu uljepšao te time postao ugodniji za rad i boravak. Upravo su tako šestaši ranije odabrali nekoliko tema koje su postale točkama dnevnoga reda njihove prve sjednice - uređenje učionice, razmještaj klupa u razredu te spremanje torbi za vrijeme nastave. Sjednicu je vodila aktualna predsjednica razreda Ella Ivančić, dok je zapisničarka bila potpredsjednica Glorija Pahor. Šestaši su doista pokazali kolika je odgovornost, ali i prednost, prisutna u ozbiljnom promišljanju i pristupanju rješavanju problema i unapređivanju postojećeg. Tako su spremno stali za katedru izrađenu posebno za održavanje sjednice te uzeli u ruke znakove koji su poslužili za izražavanje stavova "za", "protiv" i "suzdržan" te izglasali nekoliko važnih i originalnih rješenja koja će, nadamo se, doprinijeti povećanju kvalitete nastave i boravka u razredu. Veselimo se drugoj sjednici!

Napisala, Tatjana Savić

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 23. 10. 2015.