Maškare

U utorak, 4. ožujka 2014. naša je škola bila puna veselih i šarenih likova kao što su ninje, kauboji, mafijaši, princeze, policajci, super junaci, klaunovi koji su se međusobno družili i zabavljali na školskom igralištu uz glazbu i obitelj „Kremenko“ iz sela Ruhci.

Unatoč kiši i lošem vremenu, razveselili smo se i družili na školskom igralištu.

Održali smo izbor najbolje maske nižih i viših razreda. Pobjednik nižih razreda je Luka Štefanuti,a viših Lorena Ivančić i Paola Brajković. Zabavi su se pridružile i vesele maškare iz sela Ruhci, sa svojim alegorijskim kiloma u stilu crtića „Obitelj Kremenko“.

Nakon mnogo plesa i zabave, spalili smo krivca za sve naše školske probleme-Pusta.

Roditelji su ispekli fine fritule i krofne kojima smo se na kraju programa počastili.

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 7. 3. 2014.