BOŽIĆNO - NOVOGODIŠNJA PRIREDBA

Dana 18. prosinca 2013. godine božićno - novogodišnjom priredbom za učenike i njihove roditelje svečano smo obilježili završetak 1. obrazovnog razdoblja. Organizirali smo i humanitarnu akciju, prodaje božićno - novogodišnjih ukrasa koje smo izradili na satovim razrednika.

Priredba za učenike i roditelje održana je u popodnevnim satima. Započeli smo  uvodnom pjesmom prijateljstva koju je otpjevao naš pjevački zbor pod vodstvom učiteljice Eme Velenik-Benčić. Zatim su nam se predstavili naši najmlađi sa svojim recitacijama, plesom i igrokazima, a kasnije su došli na red i  viši razredi koji su obogatili priredbu  glazbom, plesom i glumom. Na kraju uputili smo srdačne pozdrave i lijepe želje za novogodišnje blagdane.

Organizirali smo i božićno - novogodišnju humanitarnu akciju na kojoj smo prodavali prigodne ukrase koje smo izradili na satovima razrednika. Prikupljeni novac od akcije bit će potrošen na subvencioniranje učeničkih ekskurzija i terenskih nastava.

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 20. 12. 2013.