Međunarodni dan invalida

Pomalo već tradicionalno, pa tako i ove godine, povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom (3. 12.) pozvali smo u goste predstavnike Društva tjelesnih invalida i zajedno se ugodno družili i zabavljali.

Povodom Međunarodnog dana tjelesnih invalida 03.12.2013. ugostili smo četiri člana društva tjelesnih invalida i artrofičara Istre. Naši su učenici prigodnim recitacijama, igrokazom i pjesmom usrećili goste te su ih potakli da i oni nama slično uzvrate. Recitirali su nam pjesme i uz pratnju gitare ponešto zapjevali. Govorili su o radu udruge i pozvali sve željne ugodnog druženja na svoj humanitarni koncert koji će se održati 14.12.2013. u Spomen domu u Pazinu. Prigodnim  poklonima, koje smo izrađivali na satovima razrednika, zahvalili smo im na dolasku i zaželjeli puno uspjeha u daljnjem radu i želju za ponovnim susretom.

Petar i Ivan Berton

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 6. 12. 2013.