Dan učitelja 2018.

I ove godine, povodom Dana učitelja koji se obilježava 5. listopada, učenici su uskočili na mjesto svojih učitelja.

Deniz Bravar, učenica 8. razreda tako je postala učiteljica biologije te prikazala učenicima građu ljudskog tijela. Stafani Mogorović, također učenica 8. razreda, postala je prava kemičarka i pomoću atraktivnih pokusa približila učenicima svojstva magnezija i željeza.

Učenice 3. razreda bile su posebno zainteresirane i spremne zamijeniti uloge sa svojim učiteljicama.

Sara Bravar i Sara Mogorović postala su vjeroučiteljice i obradile su temu Izraelaca u Egiptu, dok je Aurora Zović zamijenila učiteljicu Engleskog jezika i s učenicima obradila je lekciju Pollyna obitelj – imenovanje članova uže obitelji.

Matea Perčić odradila je sat likovne kulture s temom vjetrenjače u 1. i 3. razredu. Kao motivaciju iskoristila je animirani film Baltazar – Vjetrenjače. Učenici prvog razreda koristili su tehniku flomaster u boji, dok su učenici trećeg razreda u crtanju vjetrenjača koristili tehniku slikarskog uljena i krede.

Učenica Lucija Pavletić, na satu matematike, poučila je svoje kolege iz razreda zbrajanju i oduzimanju stotica.

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 27. 10. 2017.