Završna priredba škole Trviž 2017.

Područna škola Trviž je u četvrtak, 25. svibnja 2017., u Društvenom Domu u Katunu Trviškom održala završnu priredbu. Prvi put u lijepom, prostranom i novouređenom prostoru okupila se brojna publika. Ona je pratila točke koje su marljivo pripremali učenici od 1. do 8. razreda. Svečanu priredbu pratile su i voditeljica PŠ Trviž i ravnateljica MŠ Pazin. Bilo je raznih točaka koje su publiku dobro nasmijale. Recitacije, priče, igrokazi, ples i smiješne voditeljice (ali i ostale anegdote), podigle su atmosferu priredbe. Kako bi ostala u pamćenju, završili smo je sportskim igrama (nogomet i igra graničara), u kojima su sudjelovali i roditelji. Odaziv je bio velik. Bilo je svega, ali veselje je prevladalo do večernjih sati. Prema komentarima gostiju, priredba je bila jedna od boljih. To nas je veoma razveselilo.

Karla Bravar, Glorija Pahor i Anastazija Širol

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 29. 6. 2017.