OBAVIJESTI NA KRAJU NASTAVNE GODINE

U petak, 16. lipnja organizira se prijam za sudionike županijskih i državnih natjecanja i domjenak. Prijam će se održati u Velikoj dvorani Spomen doma u Pazinu s početkom u 8:30 sati. Nakon toga će biti organiziran domjenak u blagovaonici matične škole gdje će učenici preuzeti sendviče i vodu za izlet. Po završetku svečanog dijela, organizira se izlet u Vrsar – kupanje na njihovoj plaži. Za učenike i mentore koji idu na izlet osigurani su sokovi i sendviči. Povratak u Pazin je predviđen u 15:00 sati.

U slučaju lošeg vremena izlet se neće održati.

Dopunski rad za učenike, koji na kraju nastavne godine imaju jednu ili dvije negativne ocjene održat će se: 26., 27., 28., 29. i 30. lipnja 2017. godine od 8:00 sati nadalje, u trajanju od 2 sata dnevno iz svakog predmeta prema rasporedu.

Ukoliko i nakon dopunskog rada učenici imaju negativne ocjene, u kolovozu će se održati - popravni ispiti - 21. i 22.8. (21.8. u 9:00 sati).

Oproštaj s učenicima 8. razreda i podjela svjedodžbi biti će u srijedu, 5.7.2017. godine u 18:00 sati.

U ponedjeljak, 10. srpnja od 14 do 16 sati biti će potpisivanje prijavnica za upis u srednje škole  (razrednici i roditelji  8. razreda).

Podjela svjedodžbi za učenike  od 1. do 7. razreda biti će

u srijedu, 5.7.2017. g.

– u 8:00 sati za učenike od 5. do 7 razreda

– u 8:30 sati za učenike od 1. do 4. razreda.

Toga dana učenike putnike vozi školski autobus, ujutro do škole u uobičajeno vrijeme i nakon sat vremena natrag kućama.

Učenicima koji su postigli zapažene rezultate u nastavi i na školskim natjecanjima upućujem iskrene čestitke.

Učenicima osmog razreda želim puno sreće prilikom upisa u željene programe i u nastavku školovanja.

Svima želim ugodne i vesele školske praznike.

Voditeljica PŠ Trviž:

Mirjana Flego

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 14. 6. 2017.