ZAVRŠNA SVEČANOST UČENIKA 8. RAZREDA

U srijedu 1.7.2015. održana je završna svečanost učenika 8. razreda. Završnoj svečanosti prisustvovali su učenici, njihovi roditelji i djelatnici škole.

Priredba za učenike i roditelje protekla je u veselom i vedrom raspoloženju. Učenici su se predstavili recitacijama, igrokazom, pjesmom i svirkom. Na kraju programa zahvalili su se svim djelatnicima škole oproštajnim pismom. Posebno, zahvalili su se razrednici Jasni Matas Sinožić na dugogodišnjoj suradnji, na pružanoj podršci i prijateljstvu tijekom godina.

Voditeljica škole Mirjana Flego i razrednica Jasna Matas Sinožić obratile su se nazočnima i uručile osmašima svjedodžbe, priznanja i nagrade za odličan uspjeh, zalaganje i uzorno vladanje tijekom osmogodišnjeg školovanja i zalaganje u izvannastavnim aktivnostima. Na kraju zaželjeli smo osmašima uspješan upis u srednju školu i sretan nastavak školovanja.

objavio: JASNA Matas Sinožić   datum: 3. 7. 2015.