Natjecanja, natjecanja...

I ove su godine učenici PŠ Trviž sudjelovali na školskim natjecanjima kako bi iskazali svoje sposobnosti, vještine i znanja koja su stekli.  Najviše prilika za iskazivanjem stečenog znanja iskoristili su učenici 8. razreda, neke su se učenice natjecale čak iz tri nastavna predmeta.

Učenici PŠ Trviž sudjelovali su na natjecanju u znanju iz: engleskog jezika, talijanskog jezika, geografije, fizike, matematike, hrvatskog jezika, kemije i biologije, te na LiDraNu.

Najuspješniji na školskom natjecanju stekli su uvjete za sudjelovanje na županijskom natjecanju.

Na LiDraNu je sudjelovala učenica Karla Bravar (5. razred) u pratnji mentorice, učiteljice Eme Velenik Benčić s recitacijom Milana Rakovca „Črno zlo“. Učenica je pohvaljena za odličan nastup te pozvana na državnu smotru LiDraNa koja će se održati u Šibeniku.

Na županijskom natjecanju iz matematike bili su Luka Štefanuti (5. razred) i Ema Zović (6. razred). Za natjecanje ih je pripremala učiteljica Nika Katerina Zidarić. Ema Zović se plasirala na odlično treće mjesto na županijskoj razini.

Učenici PŠ Trviž sudjelovali su i na školskim sportskim natjecanjima. Na županijskom sportskom  natjecanju u košarci sudjelovao je učenik Petar Berton (8. razred).

Učenice Maja Štefanuti (6. razred), Alanis Mirko (8. razred) i Karin Vratonja (8. razred) sudjelovale su na županijskom natjecanju u rukometu u pratnji učitelja Vladimira Relića.

Županijsko natjecanje u futsalu za djevojčice održat će se 12. ožujka u Rovinju. Na natjecanju će sudjelovati učenice Maja Štefanuti (6. razred), Ema Zović (6. razred), Alanis Mirko (8. razred) i Karin Vratonja (8. razred) u pratnji učitelja Vladimira Relića.

Predstoji nam još i natjecanje „Sigurno u prometu“ i matematičko natjecanje „Klokan bez granica“ koje će se održati 19. ožujka.

Svim sudionicima natjecanja, a posebno najuspješnijima, ČESTITAMO.

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 27. 3. 2015.