Terenska nastava "Putujemo,putujemo" 2.razred

7.10.2014. realizirana je terenska nastava učenika 2. razreda u suradnji sa ostalim PŠ (Karojba,Tinjan, Sv.Petar, .Gračišće i Motovun).

U sklopu istoimenog projekta učenika 2. razreda cilj je bio vožnja sa što više različitih prometnih sredstava. Učenici su u pratnji svojih roditelja automobilom došli do Pazina. Uslijedila je vožnja vlakom do Pule, razgledavanje željezničkog kolodvora,šetnja do Arene i Titovog parka. Nakon toga učenici su se vozili brodom po pulskom zaljevu. Zatim je uslijedila vožnja autobusom do zračne luke Pula. Bio je organiziran razgled zračne luke uz stručno vođenje. Učenici su vidjeli i  polijetanje aviona za Frankfurt po redu vožnje u 12.50. Potom su se autobusima vratili kući.

Učenici su na primjeren i zoran način upoznati sa prometnim sadržajima i družili  se sa vršnjacima susjednih škola.

objavio: Mirjana Zović   datum: 15. 10. 2014.