VALENTINOVO

Dana 12. veljače proslavili smo Valentinovo u našoj školi.U višim razredima smo birali najljepši osmijeh. :)Niži razredi proslavili su Dan zaljubljenih sa priredbom. U školi je bilo veselo jer smo svi bili sretni za Valentinovo.

U 5. su razredu pobjednici Filip Fabris i Veronika Lovrečić, u 6. r. Martin Rajko i Nikolina Širol, u 7. r. Mihael Lovrečić i Lea Brečević, a najljepši osmijeh u 8. r. imaju Paolo Prenc i Andrea Udovičić.Svatko je nešto nekome darivao. Imali smo i kutiju s porukama u koju je svatko mogao nekom anonimno nešto napisati (da se izbjegne sram). Na kraju nastave svatko kome je netko nešto napisao, dobio je papirić s porukom. Eto, sad znate kako je naša škola proslavila Valentinovo odnosno Dan zaljubljenih. Nadamo se da ste i vi bili sretni na taj dan.:):):)

Andrea Banko

objavio: SNJEŽANA BANOVAC   datum: 3. 3. 2010.