AKCIJA SOLIDARNOSTI

Poštovani roditelji i dragi učenici,

suočeni sa katastrofalnim posljedicama koje su pogodile Sisačko-moslavačku županiju, a u njoj i sve škole, pokrećemo akciju sakupljanja školskoga pribora za učenike tog kraja.

Školski pribor sakupljat će se u školi u Tinjanu od 11. do 14. siječnja 2021. godine u terminima od 10:00 do 12:00 i od 16:00 do 18:00 sati.

Prikupljat će se:
- školski pribor: pernice, olovke, gumice, kemijske olovke, flomasteri, drvene bojice, škare, crtaći pribor (ravnala, trokuti, šestari), bilježnice (razne), pisanke, pribor za likovnu kulturu (sve tehnike, kistovi).

Molimo da sve donacije budu čiste, složene u pakete s obilježenim sastavom.

Ovu obavijest podijelite s rodbinom, prijateljima, susjedima, mještanima kako bi se sakupila što veća količina potrebitog.

Na sabirnom mjestu bit će volonteri koji će pomoći u prikupljanju doniranih potrepština.

HVALA!

objavio: DORIS Zajc Mofardin   datum: 8. 1. 2021.