Mala informatička štafeta - MIŠ 2016

U ponedjeljak 28.11.2016. s početkom u 13:00 sati u informatićkoj učionici matične škole održano je natjecanje iz informatike Mala informatička štafeta - MIŠ 2016.

Na natjecanju su sudjelovali timovi učenika iz MŠ Pazin, PŠ Karojba, PŠ Tinjan i PŠ Sveti Petar u Šumi. Tim se sastojao od ukupno 4 učenika - po jedan učenik iz petog, šestog, sedmog i osmog razreda. Oni su pojedinačno rješavali zadatke iz različitih programa (Bojanje, MS Word, MS PowerPoint, MS Excel) te je uz točnost bodovana i brzina u rješavanju. Upravo brzina nekima je donijela prednost te su tako proglašeni:

najbolji petaš - Nicol Legović (PŠ Karojba)

najbolji šestaš - Karlo Bertetić (MŠ Pazin)

najbolji sedmaš - David Kalac (MŠ Pazin)

najbolji osmaš - Stefano Turković (MŠ Pazin).

Svekupnu timsku pobjedu zaslužio je tim MŠ Pazin (Soni Ivšić, Karlo Bertetić, David Kalac, Stefano Turković).

Učenici su nagrađeni simboličnim nagradama te su u ugodnoj atmosferi izrazili zadovoljstvo natjecanjem kojeg isčekuju i iduće godine.

objavio: Irena Mijandrušić   datum: 29. 11. 2016.