Dječji tjedan

Ove su  godine, učenici od 1. do 4. razreda, za vrijeme dječjeg tjedna bili su veoma aktivni.  Učenici 3. i 4. razreda bojali su gume kako bismo uredili dječje igralište kraj škole. Zatim su igrali narodne igre (Ide maca oko tebe, Laštik - olimpijada, Kuglanje, Bacanje obruča na čunj). Najveće veselje je bila vožnja vlakićem oko Tinjana. Pisali su i poruke odraslima koje su nalijepili na zidove garderobe i gledali su crtani film „Dobri dinosaur“.

objavio: DORIS Zajc Mofardin   datum: 20. 10. 2016.