PRVI DAN ŠKOLE

Nastava u novoj školskoj godini počinje 3. rujna 2018. u 8 sati.

Učenici prvog razreda u školu trebaju ponijeti pribor za sve predmete (udžbenike, radne bilježnice, bilježnice, mape i ostali pribor) osim Vjeronauka i Engleskog jezika koje će po rasporedu sati imati u utorak. U ponedjeljak će prvaši imati tri sata nastave te molimo roditelje da po djecu dođu u 10:40. Fotografiranje učenika i njihovih roditelja za uspomenu na prvi dan škole biti će po završetku nastave.

Prvi dan nastave nema produženog boravka. Produženi boravak počinje od utorka 4. rujna 2018.

Svi učenici od 1. do 8. razreda prvi dan u školu trebaju donijeti školsku obuću, a doma ostaviti mobitele :)

Za prvi dan nastave osigurana je marenda za sve učenike, a dalje će se osiguravati za one učenike koji se odluče hraniti u školskoj kuhinji.

Zbog bolovanja učiteljice ove se godine iznimno neće održati roditeljski sastanak za 1. razred u tjednu prije početka nastave. Zajednički roditeljski sastanak za svih osam razreda održati će se u četvrtak 6. rujna s početkom u 17 sati.

objavio: Veljko Ferenčak   datum: 30. 8. 2018.