Obavijest o održavanju nastave u šk.god. 2020./21.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Kao što smo vas prethodno obavijestili nastava u Područnoj školi Motovun se do daljnjega neće moći održavati u zgradi Područne škole Motovun zbog nesigurnosti objekta.

Nalazom sudskog vještaka za građevinu utvrđena je potreba hitne sanacije objekta, o čemu je obavješteno Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Ukoliko Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Hrvatski zavod za javno zdravstvo donesu odluku o povratku učenika u školske objekte, nastava za učenike Područne škole Motovun biti će 2020./2021. školske godine organizirana u prostorima Područne škole Karojba u poslijepodnevnoj smjeni.

Za učenike će biti organiziran prijevoz prilagođen početku i završetku nastave.

Nastava iduće školske godine prema kalendaru rada započinje 7. rujna 2020. godine.  Početak nastave planiran je  u 13 sati.

Udžbenike će učenici preuzeti prvi dan nastave u Područnoj školi Karojba.

S poštovanjem,

Zdenka Turkalj-Čohilj

objavio: Administrator   datum: 17. 7. 2020.