Bina-Istra nagradila lupoglavske školarce

U četvrtak, 5. prosinca 2019. učiteljice i učenici 1. – 4. razreda PŠ Lupoglav krenuli su u Rijeku na terensku nastavu. Djelatnici Bina-Istre zaustavili su autobus i ugodno iznenadili putnike i vozača ispred tunela Učka. Prigoda je bila „10 milijuna vozila na Istarskom ipsilonu u 2019. godini“.

Učenici su putovali autobusom prijevoznika arriva koji sada slovi kao ovogodišnje deset milijunto vozilo s prometovanjem kroz naplatne kućice na našoj poznatoj prometnici. Vozač Edi Bratović dobio je ENC uređaj s pripadajućom svotom na računu.

Generalni direktor Bina-Istre Dario Silić naglasio je da ova značajna brojka donosi i odgovornost u sigurnosti prometa jer je ovaj glavni cestovni pravac u Istri postao veliko gradilište. Poručio je kako se vodi briga da svi putnici sretno stignu na svoja odredišta.

Bina-Istra počastila je djecu slatkišima i podijelila im balone. Uslijedilo je i zajedničko fotografiranje s uočljivom plaketom. Školi će biti uručena vrijedna donacija - didaktička oprema.

Rukovoditelj službe naplate cestarine Bina-Istre Sergije Popović iznenadio se autobusu s malim putnicima pa je izjavio: „ Ako smijem biti sebičan i izabrati kome bih dodijelio nagradu, to bi svakako bila djeca. Nisam o njima razmišljao niti u snu, jer djeca nisu vozači, a posebno nisam razmišljao o autobusu punom djece. Ustvari, ja sam dobio poklon kada sam vidio njihov smijeh i veselje zbog nagrade.“

Učiteljica Dinka Klarić nije mogla sakriti oduševljenje: „Baš ste nas iznenadili! Uljepšali ste nam dan, a donacija će doprinijeti našem radu u edukaciji učenika.“

Zahvaljujemo na prikladnoj nagradi!

Svim djelatnicima Bina-Istre želimo uspješan rad!

objavio: Kristina Franović   datum: 6. 12. 2019.

« Travanj 2024 »